Mitsubishi Tutkunları İzmit’te Buluşuyor. (MTF2017)

Türkiye’nin her köşesinden binlerce Mitsubishi tutkunu 13 Ağustos Pazar günü İzmit sahilinde gerçekleştirilecek Mitsubishi Team Fest 2017’de bir araya gelecek. Büyük çoğunluğu modifiye edilmiş binlerce Mitsubishi modelinin sergileneceği festivale, Temsa’nın başını çektiği 20 farklı sponsor destek veriyor. Bu sıcak günlerde RedBull‘un ücretsiz içecek servisiyle destek olduğu festival kapsamında Otomobilin Mesut Abisi olarak tanıdığımız Mesut Bıyık da Mitsubishi tutkunlarıyla buluşacak.

Yiyecek içecek servisinin ücretsiz olduğu şenlikte, çekilişlerle çeşitli hediyeler dağıtılacak ve Araç Güzellik Yarışması ile Kesici Yarışması düzenlenecek. Yarışmayı kazananlara çeşitli ödüllerin verileceği etkinliğe katılmak isteyenler aileleriyle ve çocuklarıyla katılabilecek.

Ana sponsorluğunu Mitsubishi Türkiye Distribütörü Temsa Motorlu Araçlar’ın üstlendiği etkinliği Red Bull, Motul ve Neo Motorspor gibi dünya devi markalar destekliyor. 13 Ağustos Pazar günü saat 13:00’te İzmit Sahil Otoparkında başlayacak festival saat 17:00’de sona erecek.

Otomobil Haber, İnternet Haber