Mitubishi Team Fest !

Mitsubishi Team Grubu Türkiye’nin her köşesinden binlerce Mitsubishi tutkununu 13 Ağustos Pazar günü İzmit sahilinde gerçekleşen Mitsubishi Team Fest 2017’de bir araya getirdi. Büyük çoğunluğu modifiye edilmiş 300 Mitsubishi modelinin sergilendiği festivade, Temsa Motorlu Araçlar’ın başını çektiği, Motul Türkiye, Red Bull Türkiye ve 20 farklı sponsor destek verdi. Bu sıcak günlerde RedBull‘un ücretsiz içecek servisiyle destek olduğu festival kapsamında Otomobilin Mesut Abisi olarak tanıdığımız Mesut Bıyık da festivalin medya sponsorluğunu üstlendi.

Temsa Motorlu Araçların desteğiyle yiyecek içecek servisinin ücretsiz olduğu şenlikte, çekilişlerle 50 ve 600 TL arasında 150 adet hediye dağıtıldı.  Araç Güzellik Yarışması ile Kesici Yarışması düzenlendi ve 1,2 ve 3. lük kazanan yarışmacılara kupa ve madalyaları verildi. Ayrıca sponsorlar ve büyük destek veren dostlar unutmadı, onlarda desteklerinden dolayı plaketler ile teşekkür edildi.

Hiç şüphe yokki pahabiçilemez en güzel hediye olan Neo Motorspot’un yani Şampiyonların Ralli Garajı’nın 5 Kişiye Evo’lar ile Co Pilot olarak test gününde ralli deneyimi yaşayacak !

Bu Özel Günde Bizi Yalnız Bırakmayan Binlerce Katılımcı Dostumuza Sonsuz Teşekkürlerimizi İletiyoruz.

(Katılım Gösteren Başlıca Şehirler; Trakya, İstanbul, İzmit, Sakarya, Yalova, Bursa, Eskişehir, İzmir, Ankara, Antalya ve Kayseri)

Özel Davetli Dost Gruplar : Mitsubishi L200 Türkiye ve Subaru Türkiye .

Comments are closed.